fbpx

Diagnostika vozidla

U nás v servise máte bezplatnú prehliadku podvozku mechanikom.

Je potrebné kontrolu vykonávať aspoň raz ročne aby sa zistili možné opotrebenia častí podvozku predovšetkým chyby v tlmičoch a pružín a v celej ich sústave, tiež aj v ložiskách kolies, čapoch riadenia, výfukového systému, manžiet, testnosť motora respektíve aj v ďalších častiach podieľajúcich sa na samotnej kvalite jazdy. Je dobré to kontrolovať hlavne z dôvodu lebo veľa krát tieto nedostatky môžu spôsobiť ďalšie opotrebenie ešte stále funkčných častí a tým sa zhoršia vlastnosti aj týchto súčiastok. Takže následná oprava všetkých častí bude nákladnejšia v porovnaní s tým, keby sa včas opravili prvotné problémy jednej súčiastky, časti vozidla.

Spolu s touto kontrolou Vám mechanik prezrie aj stav brzdového systému.

Následne Vám naceníme diely potrebné k oprave Vášho vozidla a dohodneme termín opravy Vášho automobilu.

Auto-diagnostika

V dnešnej dobe je auto-diagnostika nevyhnutným vybavením autoservisov. V našom autoservise využívame kvalitný diagnostický nástroj TEXA. Vďaka nemu vieme diagnostikovať presnú závadu na Vašom vozidle.

Cena

Diagnostika vozidla na zdviháku Zdarma
Diagnostika automobilu na PC Zdarma

Prečo si vybrať nás?

Majiteľom vozidiel ponúkame celý rad služieb. Pomôžeme vám so všetkým, od výmeny oleja až po výmenu motora. Poradíme si s akýmkoľvek problémom na vozidlách.

 • Opravíme Váš automobil čo najrýchlejšie
 • Profesionálny prístup, sme členom skupiny Profi auto
 • Ponúkame Vám širokú škálu služieb na automobiloch
 • Rýchloservis robíme na počkanie
 • Po dokončení opravy Vás informujeme sms správou s cenou opravy

Časté otázky

 • Akou sumou je spoplatnená diagnostika vozidla?

  U nás opravované automobily majú diagnostiku zdarma

 • Aký typ diagnostiky používate?

  Používame diagnostiku na pc od výrobcu TEXA. Je to kvalitná značková diagnostika ktorá odhalí väčšinu problémov elektronických častí automobilu.

  Ďalšou diagnostikou ktorú používame je VCDS na automobily koncernu VW Group, ktorú máme tak isto v najnovšej aktualizácii čiže vieme diagnostikovať aj nové typy automobilov.

   

© Copyright 2021 Autocentrum Sereď